Gospodarka
Gospodarka

Umożliwiamy bezpłatne wypełnianie PIT-ów!!!
napisał : B.Pietrus   09-02-10 14:10   czytań : 3681

Fundacja FROGOS ponownie nawiązała współpracę z renomowaną firmą Power Media S.A.

Dzięki temu osoba, która kliknie na poniżej zamieszczony link (lub baner na stronie: http://www.frogos.org.pl/ ) zostanie przeniesiona na stronę pitroczny.pl, gdzie po rejestracji w serwisie, bezpłatnie, będzie mogła rozliczyć swojego PIT-a rocznego. W deklarację podatkową zostanie automatycznie wpisany nr KRS oraz nazwa Fundacji Rozwoju Gospodarczo - Społecznego FROGOS, na której rzecz  zostanie przekazany 1 proc.  podatku za poprzedni rok.

Link do bezpłatnego wypełniania PIT-a:

  https://www.pitroczny.pl/pit?krs=0000205861

Co ważne, do obsługi programu nie wymagana jest jakakolwiek znajomość przepisów prawno-podatkowych. Taką wiedze posiada wirtualny mózg portalu. Wystarczy tylko odpowiadać na nieskomplikowane pytania, a serwis poprowadzi internautę przez cały proces wypełniania deklaracji podatkowej

Rozważając skorzystanie z takiej witryny, wiele osób zada sobie pytanie o bezpieczeństwo swoich danych. Na szczęście w tym przypadku nie ma się czego obawiać. Serwis pitroczny.pl nie wymaga podawania żadnych danych osobowych, bowiem można je nanieść ręcznie na wydrukowanych formularzach. Ponadto, w razie podania danych dla celów wypełniania deklaracji, istnieje możliwość całkowitego ich usunięcia. Transmisja wszystkich informacji wprowadzonych do serwisu odbywa się za pomocą połączenia szyfrowanego. Następnie dane te są bezpiecznie przechowywane na serwerach. Twórcy strony gwarantują, że żadne powierzone im informacje nie dostaną się w niepowołane ręce.

Dodatkowo klienci posiadający konto w serwisie księgowości internetowej ifirma.pl mogą z niego zaimportować, do zeznania rocznego, dane potrzebne do rozliczeń, a dotyczące prowadzonej działalności gospodarczej.

Każdy użytkownik ma dostęp do mini słowniczka wyjaśniającego podstawowe zagadnienia prawne, oraz wgląd do treści Ustawy z dnia 26 lipca 1991 r. o podatku dochodowym od osób fizycznych.

   
<<
Menu Gospodarka
Aktualności
Innowacyjność
Innowacyjna gospodarka, 2007-2013
Portal Innowacji

Sonda
Czy Fundusze Unijne sprzyjają rozwojowi Polski?
Zdecydowanie
Znacznie
Umiarkowanie
Nieznacznie
Wcale


Copyright © 2005-2021 ESC S.A.  Kasy fiskalne Kraków